wtorek, 19 marca 2013

H&M Conscious Exclusive Spring 2013 Collection


<!--more-->

Hollywoodzki glamour zagościł w wiosennej kolekcji H&M Conscious Exclusive. Kolekcja ma przeznaczenie imprezowo-wieczorowe. Projekty są dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Tajemnicy nie stanowi, że w kolekcji wykorzystano do uszycia oprócz organicznej bawełny także poliester oraz poliamid z recyklingu.
 
Czego możemy się zatem spodziewać po zapowiedzi zaprezentowanej przez masowego giganta? Choćby przepięknej tiulowej sukni bez ramiączek nawiązującej stylem do kreacji Sarah Jessici Parker z "Seksu w wielkim mieście". Wydanie to jest jednak nieco bardziej romantyczne, choć przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów może przybrać wersję prowokacyjną. W ofercie znajdzie się też pudrowa princeska przed kolano wyszywana kwiatami i nawiązująca do projektów Prady. Dla pań preferujących długość maxi również dostępna będzie piękna kreacja w bladoróżowym kolorze. Uwagę zwracają też minimalistyczne choć ciekawe i seksowne kombinezony ze zwężanymi spodniami. W kolekcji jest nawet luźne kimono w unowocześnionej wersji ecru. Bogactwo wzorów i krojów sprawia, iż każdej z nas powinno wpaść coś w oko.
 
Ekskluzywna kolekcja z linii H&M będzie dostępna w około 140 sklepach na całym świecie, jak również online już od 4 kwietnia!