wtorek, 18 grudnia 2012

Sensual Martini Gold by Dolce & Gabbana with georgous Monica Belucci


 <!--more-->
Martini z duetem Dolce & Gabbana i Moniką Bellucci to mieszanka iście wybuchowa, ale bardzo smakowita.Współpraca brandu Martini z Domenico Dolce i Stefano Gabbana zaowocowała promocją wermutu MARTINI GOLD, którego butelka i opakowanie zostały zaprojektowane przez włoskich designerów. 
Ta luksusowa linia miała premierę jesienią 2010 roku tym niemniej wciąż zachwyca.

Wermut Martini Gold to wyrafinowana mieszanka smaków:  bergamotki z Kalabrii, cytryn z Sycylii, a także pomarańczy, hiszpańskiego szafranu, kadzidła z Etiopii, imbiru z Indii, i pieprzu z Indonezji. Wysublimowana mieszanka smaków jest wprost proporcjonalna do finezyjnego i przemyślanego projektu Martini Gold. Smukła linia złotej butelka skontrastowana z czarnym pudełkiem, na którym widnieje logo Dolce & Gabbana pozwoliło uzyskać efekt nietuzinkowej elegancji.

 
Spot reklamowy Martini Gold nawiązuje charakterem do kultowych lat '60 i filmów Federico Felliniego. Reklama została wyreżyserowana przez szwedzkiego reżysera Jonasa Ẳkerlund.

Akcja rozgrywa się w Rzymie. Główną rolę odgrywa przedstawicielka włoskiej płci pięknej - nieziemska Monica Bellucci, która przenosi nas w świat włoskiego stylu życia... Mężczyźni tracą głowę dla ponętnej Monici przechadzającej się w koronkowej,kuszącej sukience Dolce & Gabbana i oczywiście z butelką Martini Gold w torebce. Każdy ruch i spojrzenie Bellucci tworzy atmosferę epatującą namiętnością. 
Zwabieni urokiem Bellucci  spotykają się finalnie przy kieliszku Martini Gold oczywiście...
Złote Martini podobnie jak włoska piękność ma zarówno doskonały wygląd, jak i świetnie "smakuje" ...

Ami le mie labbra? Amo le tue labbra.
Ami i miei occhi? Amo i tuoi occhi
Sei la madre, la sorella...